Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BRANDT, Carl (1852-1930): Solnedgång, signerad och daterad C Brandt 1913, 73x92 cm
Smärre dukskada
244917
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här