Carl Brandt oljemålning

Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning
Carl Brandt oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): Solnedgång, signerad och daterad C Brandt 1913, 73x92 cm

Smärre dukskada

244917

2014-05-05