Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPOR, 2 st snarlika, glas, 1900-talets andra hälft, Orrefors, slipad vriden dekor på mässingsfot, höjd inklusive socklar 34-43 cm
Zustandsbeschreibung
Anlöpningr, slitage, ej funktionstestade
244922
2014-05-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner