Vägglampa 1900-tal

Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal
Vägglampa 1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGARMATUR, 1900-talets andra hälft, gulmetall i form av slingrande växt med 3 ljuslampor, skärmar medföljer, höjd 80 cm

Ej funktionstestad

244930

2014-05-05