Tore Palm färglitografi

Tore Palm färglitografi
Tore Palm färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PALM, Tore (född 1933): Segelbåtar, signerad Tore Palm, 152/300, färglitografi, 51x70 cm

244932

2014-05-05