Per Julius akvarell

Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell
Per Julius akvarell

Klubbat för:

1 400 SEK

2 500 SEK

JULIUS, Per (född 1951): Höst med björkar vid bäck, signerad P. Julius, akvarell och gouache på papper, 25,5x17,5 cm

244934

2014-05-05