Per Julius akvarell
2014-05-05
244935
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
JULIUS, Per (född 1951): Hus i sommarlandskap, signerad P. Julius, akvarell på papper, 16,5x24 cm