Fruktfat på fot jugend GAB

Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB
Fruktfat på fot jugend GAB

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅLFAT, jugend, 1900-talets första hälft, GAB Stockholm, vitmetall och glas, kvinna med blommor i håret håller upp skålfat, höjd ca 45 cm

Enstaka nagg, repor, slitage

244948

2014-05-05