Flickodockor 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FLICKDOCKOR, 10 st, 1900-talets första hälft, varierande tillverkare, bl a Hummel, Kämmer & Reinhardt, i huvudsak i celluloid, varierande kroppar, längd 15-52 cm

Diverse skador, lagningar

244957

2014-05-05