Flickodockor 1900-talets första hälft
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FLICKDOCKOR, 10 st, 1900-talets första hälft, varierande tillverkare, bl a Hummel, Kämmer & Reinhardt, i huvudsak i celluloid, varierande kroppar, längd 15-52 cm
Diverse skador, lagningar
244957
2014-05-05