M R Jones oljemålning

M R Jones oljemålning
M R Jones oljemålning
M R Jones oljemålning
M R Jones oljemålning
M R Jones oljemålning
M R Jones oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JONES, M R (England 1800/1900): "An october afternoon", signerad M R Jones 1890, olja på duk, 61x91 cm

244958

2014-05-07