Lena Malmsten olja

Lena Malmsten olja
Lena Malmsten olja
Lena Malmsten olja
Lena Malmsten olja
Lena Malmsten olja
Lena Malmsten olja

Klubbat för:

450 SEK

1 000 SEK

MALMSTEN, Lena (född 1948): Procession, monogramsignerad och daterad LM 81, olja på duk, 55x70 cm

244971

2014-05-05