Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FLICKDOCKOR, 2 st, 1910/20-tal, huvuden i biskvi, kulledade kroppar i trä och massa, längd 40-57 cm
Skador, lagningar
244972
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här