Flickdockor 1910/20-tal

Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal
Flickdockor 1910/20-tal

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

FLICKDOCKOR, 2 st, 1910/20-tal, huvuden i biskvi, kulledade kroppar i trä och massa, längd 40-57 cm

Skador, lagningar

244972

2014-05-05