Damdockor 1900-talets början
Closed
2014-05-05
244974
| Sold for | 750 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
DAMDOCKOR, 7 st, 1900-talets början, huvuden i glaserat porslin, varierande kroppar, längd 16-40 cm
Diverse skador och lagningar