Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAMDOCKOR, 7 st, 1900-talets början, huvuden i glaserat porslin, varierande kroppar, längd 16-40 cm
Diverse skador och lagningar
244974
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här