Dali 4 blad ur Venus aux fourrures 1969
2014-05-05
244997
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
DALI, Salvador (1904-1989) 4 blad ur Venus aux fourrures, 1969, signerade Dali E.A., torrnål tryckt i sepia, 38x28, blindstämplade Dali, litteratur: Michler/Löpsinger 360, 361, 368 och 369, guldramar