Hörnskåp 1800-tal
2014-05-05
245005
| Klubbat belopp | 10 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HÖRNSKÅP, i två delar, 1800-tal, med svärtade detaljer, höjd ca 223, 78x78 cm
Nycklar finns att hämta i Utlämningen
Slitage