Klubbat för:
10 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HÖRNSKÅP, i två delar, 1800-tal, med svärtade detaljer, höjd ca 223, 78x78 cm
Nycklar finns att hämta i Utlämningen
Slitage
245005
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här