Stig (Slas) Claesson Sex Stockholmsbilder

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Sex Stockholmsbilder, seriegrafier, signerade i blyerts, daterade -69, ca 35x50 cm 300 exemplar, i grå mapp

245013

2014-05-05