Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
FRIBERG, Charles (1868-1953): Rökande kvinna, signerad och daterad C Friberg 1906, brons, höjd 15 cm
Botten med lödning
245015
2014-05-05
Gör en kostnadsfri värdering här