Charles Firberg skulptur i brons

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRIBERG, Charles (1868-1953): Rökande kvinna, signerad och daterad C Friberg 1906, brons, höjd 15 cm

Botten med lödning

245015

2014-05-05