Chiffonjé 1800-tal
Valmis
2014-05-05
245021
| Korkein tarjous | 450 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, ekfanér, inredning fanérad i masurbjörk, förgyllda beslag, höjd 114, 114x53 cm, nycklar finns
Ytskador, en dragknopp saknas, endragknopp med skada