Chiffonjé 1800-tal

Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal
Chiffonjé 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHIFFONJÉ, 1800-talets andra hälft, ekfanér, inredning fanérad i masurbjörk, förgyllda beslag, höjd 114, 114x53 cm, nycklar finns

Ytskador, en dragknopp saknas, endragknopp med skada

245021

2014-05-05