Lennart Jirlow litografier

Lennart Jirlow  litografier
Lennart Jirlow  litografier

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936), ur Les Plaisirs Autour de la Table, 1994, signerad, 49/225, 49x41 cm, blindstämpel Mourlot

245022

2014-05-26