Mortel mässing 1600-tal

Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal
Mortel mässing 1600-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MORTEL med stöt, mässing, 1600-tal, reliefdekor av kvinnofigurer, höjd 10, diameter 15 cm

Bruksslitage

245026

2014-05-05