Matbord i gustaviansk stil
2014-05-05
245027
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, 2 förlängningsskivor(ej tillhörande), höjd 71, 140x80 cm
Ytskador, en förlängningsskiva skev