Kandelabrar Frankrike
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KANDELABRAR, 1 par, pläter, Frankrike, för fyra ljus vardera, 1900-talets första hälft, stämplade C. Balaine No 91 Faub g. du Teme, C.B Doublé, 20L, höjd 70 cm
6 ljusarmar lagade/omlödda, bucklor, smärre bortfall av plätering
245067
2014-05-05