Mikael Wahrby etsningar

Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar
Mikael Wahrby etsningar

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WAHRBY, Mikael (född 1952): (4) "Tratt", "Borr", Båtmotor, Spade, signerade och numrerade Mikael Wahrby, 38/50, 23/50, etsningar, varierande mått, oramade

Hanteringsveck i marginal

245093

2014-05-10