Karl-Erik Lekby oljemålning

Karl-Erik Lekby oljemålning
Karl-Erik Lekby oljemålning
Karl-Erik Lekby oljemålning
Karl-Erik Lekby oljemålning
Karl-Erik Lekby oljemålning
Karl-Erik Lekby oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LEKBY, Karl-Erik (1900-tal): Landskapsmotiv, signerad och daterad Lekby -79, olja på duk, 68x103 cm

245094

2014-05-05