Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
WAHRBY, Mikael (född 1952): (4) "Kakelugn", "Öppna dörrar", "Eftermiddagssol", "Sillekullen", signerade och numrerade Mikael Wahrby, etsningar, varierande mått, oramade
Hanteringsveck
245097
2014-05-10
Gör en kostnadsfri värdering här