Kustlandskap akvarell
2014-05-05
245104
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Kustlandskap med segelfartyg, bär bricka H av Sillén, akvarell, 26x38 cm
Uppklistrad