Carl Lindqvist gouache

Carl Lindqvist gouache
Carl Lindqvist gouache
Carl Lindqvist gouache
Carl Lindqvist gouache

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LINDQVIST, Carl (1856-1941): Marint motiv från Vinga, signerad och daterad Carl Lindqvist 1907, gouache, 56x37 cm

245109

2014-05-05