Samekniv Svonni

Samekniv Svonni
Samekniv Svonni
Samekniv Svonni
Samekniv Svonni

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAMEKNIVAR, 3 st, 1 signerad P.E. Sv. (Per Erik Svonni), längd 10-21 cm

Smärre slitage

245138

2014-05-06