Eva Holmér Edling etsningar

Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar
Eva Holmér Edling etsningar

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDLING HOLMÉR, Eva (född 1942): (14) Djurkompositioner, signerade, etsningar, varierande mått

Hanteringsveck

245165

2014-05-10