Jean Jules B Salmson zink

Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink
Jean Jules B Salmson zink

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALMSON, Jean Jules B (1823-1902): Orientaliska figurer, bär signatur Salmson, patinerad och förgylld zink, socklar i svärtat trä, total höjd 60-65 cm

Ett örhänge saknas, smärre ytskador

245193

2014-05-06