Jean Jules B Salmson zink
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALMSON, Jean Jules B (1823-1902): Orientaliska figurer, bär signatur Salmson, patinerad och förgylld zink, socklar i svärtat trä, total höjd 60-65 cm
Ett örhänge saknas, smärre ytskador
245193
2014-05-06