Sigurd Möller oljemålning
Closed
2014-05-06
245201
| Sold for | 650 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
MÖLLER, Sigurd (1895-1984): Franskt landskap med by, signerad S. Möller, olja på duk, 38x46 cm