Per Julius Ångermanälven oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JULIUS, Per (född 1952):"Ångermanälven", signerad P. Julius, olja på duk, 42x73 cm

245241

2014-05-06