Lars "Bjönni" Andersson oljemålning

Lars
Lars
Lars
Lars
Lars
Lars

Klubbat för:

1 000 SEK

1 500 SEK

ANDERSSON, "Bjönni", Lars (född 1940): Landskapsmotiv, signerad L A Bjönni, olja på duk, 68x64 cm

245243

2014-05-06