Fritz Smedberg oljemålning från Telemark

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SMEDBERG, Fritz (1900-1977): Åmotsdal, Telemark, Norge, signerad och daterad Smedberg -38, olja på duk, 90x100 cm

245244

2014-05-06