Alf Sundström Venedig oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SUNDSTRÖM, Alf (1888-1961): S. Marco, Venedig, signerad Alf Sundström, olja på duk, 85x60 cm

245246

2014-05-06