Karin Mobring fåtöljer

Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer
Karin Mobring fåtöljer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, "Natura", Karin Mobring, IKEA, 1970-tal, stomme i furu, sits och rygglän i naturfärgat läder

Fläckar, slitage, renoverade och kompletterade

245250

2014-05-06