Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJER, 1 par, "Natura", Karin Mobring, IKEA, 1970-tal, stomme i furu, sits och rygglän i naturfärgat läder
Zustandsbeschreibung
Fläckar, slitage, renoverade, och kompletterade
245251
2014-05-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner