Karin Moberg fåtöljer

Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer
Karin Moberg fåtöljer

Klubbat för:

1 500 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

FÅTÖLJER, 1 par, "Natura", Karin Mobring, IKEA, 1970-tal, stomme i furu, sits och rygglän i naturfärgat läder

Zustandsbeschreibung

Fläckar, slitage, renoverade, och kompletterade

245251

2014-05-06