Stolar 4 st 1960-tal
2014-05-06
245253
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STOLAR, 4 st, ek, 1960-tal, Alf Svensson för Bjästa, sits i rött ulltyg
Slitage