Stolar 4 st 1960-tal

Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOLAR, 4 st, ek, 1960-tal, Alf Svensson för Bjästa, sits i rött ulltyg

Slitage

245253

2014-05-06