Stegstol

Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol
Stegstol

Klubbat för:

1 200 SEK

1 200 SEK

STEGSTOL, 1900-talets första hälft, betstad furu

Slitage

245271

2014-05-07