Stolar teak
2014-05-07
245273
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
STOLAR, 2 st, teak, 1900-talets mitt, sannolikt Danmark, sits klädd i ulltyg
Smärre slitage