Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PERUKSTOCK, porslin, Kina, sent 1800-tal, dekor av tempelhundar i emaljfärger, höjd 27 cm
Ytslitage, gammal lampmontering sitter kvar
245318
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här