Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKÅLAR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, bär Guangxu märke, höjd 9,5, diameter 19 cm
Ytslitage, hårsprickor
245320
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här