Skålar Kina 1900-tal märkta Guangxu

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SKÅLAR med lock, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets första hälft, bär Guangxu märke, höjd 9,5, diameter 19 cm

Ytslitage, hårsprickor

245320

2014-05-13