Yrjö Edelmann litografi paket

Yrjö Edelmann litografi paket
Yrjö Edelmann litografi paket

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med tejp, signerad Y Edelmann, färglitografi, 190/199, bladstorlek ca 57x41 cm, ramad

245341

2014-05-06