Grafiskt blad efter Charles le Brun
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LE BRUN, Charles (1619-1690), efter: grafiskat blad från 1900-talet, "La vertu surmonte tout obstacle-Virtus omni obice maior", 4-delad etsning, C. Le Brun Pinxit, gravyr av Gérard Audran, (bildyta 65x139 cm), 80 x 152 cm, ramad
Blekt, fläckar
245361
2014-05-09