Grafiskt blad efter Charles le Brun

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

LE BRUN, Charles (1619-1690), efter: grafiskat blad från 1900-talet, "La vertu surmonte tout obstacle-Virtus omni obice maior", 4-delad etsning, C. Le Brun Pinxit, gravyr av Gérard Audran, (bildyta 65x139 cm), 80 x 152 cm, ramad

Zustandsbeschreibung

Blekt, fläckar

245361

2014-05-09