Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, svensk tremastad bark, signerad och daterad A. Lagerström -51, olja på duk, 59x86 cm
245439
2014-05-13
Gör en kostnadsfri värdering här