Stolar design Daniel Franzén

Stolar design Daniel Franzén
Stolar design Daniel Franzén
Stolar design Daniel Franzén
Stolar design Daniel Franzén
Stolar design Daniel Franzén
Stolar design Daniel Franzén

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 6 st, design Daniel Franzén Bunkerhill Productions 2012, bok, sitthöjd 43 cm
PROVENIENS: Restaurang Tradition

Bruksslitage

245447

2014-05-07